Навчання у Польському ліцеї гуманітарних наук та інфолрмаційних технологій відбувається із дотриманням усіх вимог чинного законодавства України.

На підставі ліцензії Ліцей могже здійснювати підготовку за стандартом повної загальної середньої освіти 240 учнів


НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ

Відповідно до навчальних планів та освітньої програми ліцею здійснюється навчання учнів 7- 11 класів за двома напрямками.

Гуманітарний напрямок передбачає поглиблене та інтенсивніше вивчення іноземних мов, У навчальному плані гуманітарного напрямку зменшена частина годин на вивчення трудового навчання, мистецтва, правознавства, основ здоров’я, але збільшена кількість годин іноземних мов. У гуманітарному напрямку вивчаються такі предмети:

Англійська мова – 5 годин на тиждень

Практикум з англійської – 1 година

Польська мова – 4 години на тиждень

Література ( польська та світова) – 2 години на тиждень

Інші предмети інваріантної складової залишаютьс я у тій же кількості, як і у звичайних класах.

Наприкінці кожного семестру учні гуманітарного профілю складають екзамени із англійської мови, польської мови та літератури, математики, історії та української мови.

Технологічний напрямок передбачає поглиблене та інтенсивніше вивчення математики та інформатики, У навчальному плані гуманітарного напрямку зменшена частина годин на вивчення трудового навчання, мистецтва, правознавства, основ здоров’я, але збільшена кількість годин математики, інформатики та технічних предметів. У технологічному напрямку вивчаються такі предмети:

Математика – 6 годин на тиждень

Практикум з математики – 1 година

Інформатика – 4 години на тиждень

Комп’ютерні факультативи – 2 години на тиждень

Інші предмети інваріантної складової залишаютьс я у тій же кількості, як і у звичайних класах.

Наприкінці кожного семестру учні технологічного профілю складають екзамени із англійської мови, алгебри, геометрії, інформатики та української мови.


Самопідготовка

Так як ліцей є школою повного дня, то наші ліцеїсти мають можливість зробити домашню роботу у ліцеї. Після закінчення уроків та гуртків учні під наглядом та з допомогою вихователя виконують домашнє завдання. Домашні завдання повинні здати вихоователю. Додому чи на вихідні залишається дуже мало завдань.

Серед переваг такої підготовки є те, що учень завжди може порадитись із однокласником щодо вирішеня завдання ( не списати).